Експертна оцінка

Детальна інформація

- Земельна ділянка    площею   0,0225 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі (для обслуговування приміщення магазину продуктів) з кадастровим номером : 4625882900:05:001:0964  за   адресою :  81086,  Львівська  область, Яворівський район, с. Карачинів.

Детальна інформація

- Івано-Франківська селищна рада Яворівського району Львівської області оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості земельних ділянок селищної ради:

Детальна інформація

- Земельна ділянка    площею   0,1263 га для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу для будівництва та обслуговування випробувальної лабораторії для технічного обслуговування автомобілів з кадастровим номером : 4625855300:07:001:0656  за   адресою :  81070,  Львівська  область, Яворівський район, смт. Івано-Франкове,  вул. Яворівська, 58.
Детальна інформація

- Земельна ділянка площею   0,2633 га для розміщення та експлуатації об’єктів дорожнього сервісу під будівництво та обслуговування будівель та споруд придорожнього сервісу в складі СТО, стоянки вантажних та легкових автомобілів, мийки автомобілів, магазину, кафе з кадастровим номером : 4625882900:05:001:0707 за   адресою :  81086,  Львівська  область, Яворівський район, с. Карачинів,  вул. Шевченка, 7б.