Відділ юридичного забезпечення

Начальник відділу юридичного забезпечення

Кулеба Богдан Романович

Народився 11.04.1984 в смт Івано-Франкове Яворівського району Львівської області

У 2007 році закінчив Львівський національний університет ім.Івана Франка за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію юриста

2004-2007 – фахівець-організатор соціально-побутового обслуговування, оператор комп’ютерного набору Івано-Франківської селищної ради

2007-2013 – головний спеціаліст відділу з питань профілактики бездоглядності, безпритульності та правопорушень серед дітей, провідний спеціаліст відділу опіки та піклування служби у справах дітей Яворівської РДА

2013-2016 – помічник судді Львівського апеляційного адміністративного суду

2017 – 2021 - спеціаліст-юрисконсульт Івано-Франківської селищної ради

Працівники відділу юридичного забезпечення:

Спеціаліст-юрисконсульт

Ковалишин Оксана Ярославівна

Інспектор з праці

Вдович Андріана Орестівна

Графік роботи:

Понеділок - Четвер: 08:00 - 17:00 (12:00 - 13:00 - перерва)

П'ятниця: 08:00 - 16:00 (12:00 - 13:00 - перерва)

Субота - Неділя - вихідні

Електрона пошта:

i-frs@ukr.net

Основні завданнями та функції відділу організаційного та кадрового забезпечення:

- юридичний супровід діяльності селищної ради, її виконавчих органів, та підпорядкованих комунальних закладів.

- організація правової роботи, спрямованої на правильне застосування, неухильне додержання та запобігання невиконанню вимог Конституції України, чинного законодавства України, актів Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, міністерств і відомств, інших нормативно-правових актів посадовими особами селищної ради та її виконавчих органів, під час виконання покладених на них завдань.

- рганізовує, або бере участь у забезпеченні реалізації державної правової політики у сфері місцевого самоврядування.

- забезпечення контролю за законністю при розробці проектів рішень ради, рішень виконкому, розпоряджень селищного голови, в тому числі нормативно - правових і регуляторних актів селищної ради її виконавчого комітету та проведення їх юридичної експертизи.

- надання практичної допомоги та консультацій з правових питань.

- забезпечення законності та захисту інтересів селищної ради при укладанні господарських, трудових договорів (контрактів), інших договорів та угод, меморандумів.

- організація роботи щодо підвищення рівня правових знань працівників селищної ради та її виконавчих органів.

- захист законних прав та інтересів селищної ради, її виконавчих органів та підпорядкованих комунальних закладів в судових та інших інстанціях.

Нормативно-законодавча база, яка використовується у роботі:

Конституція України

Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні»

Закон України «Про службу в органах місцевого самоврядування»

Закон України «Про запобігання корупції»

Закон України «Про звернення громадян»

Закон України «По захист персональних даних»

Закон України «Про доступ до публічної інформації»

Закон України «Про статус депутатів місцевих рад»