Очищення влади

1. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Кучми Олександри Євгенівни:
    Результати перевірки

2. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Цвірко Дмитра Васильовича:
    Результати перевірки

3. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Маринович Марії Степанівної:
    Результати перевірки

4. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Бачинської Марії Михайлівної:
    Результати перевірки

5. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Бойко Ігора Васильовича:
    Результати перевірки

6. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Бігун Світлани Богданівни:
    Результати перевірки

7. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Васьків Наталії Орестівни :
    Результати перевірки

8. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Сапило Юлії Ігорівни :
    Результати перевірки

9. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Кеван Мар'яни Мирославівни :

Результати перевірки
  10. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Бродик  Володимира Дмитровича :
    Довідка про проходження перевірки

11. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Сікори  Галини Ігорівни :
    Результати перевірки

12. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Голені Марії Богданівни:
    Результати перевірки

13. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Микичак Галини Дмитрівни:
    Довідка про проходження перевірки

14. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Ковалишин Оксани Ярославівни:
    Висновок про проходження перевірки

15. Інформація про проходження перевірки , передбаченої Законом України "Про очищення влади" Вінчури Марії Федорівни:
    Висновок про проходження перевірки

16.  Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Лазурко Марії Степанівни

Висновок про результати перевірки про особу Лазурко Марія Степанівна
    Довідка про результати перевірки Лазурко Марії Степанівни

17. Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Кулішко Уляна Володимирівна:

Висновок про результати перевірки
    Довідка про результати перевірки

18. Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Тучанець Леся Ярославівна:

Висновок про результати перевірки
    Довідка про результати перевірки

19. Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Бутка Леся Іванівна:
    Повідомлення

20. Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Гнип Галина Степанівна:

Довідка про результати перевірки

21. Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Боровець Галини Миронівни:

Довідка про результати перевірки

22. Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Давид Ольги Степанівни:

Довідка про результати перевірки

23. Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Хім'як Ірини Василівни:

Довідка про результати перевірки

24. Інформація про проходження перевірки, передбаченої Законом України "Про очищення влади" Ярмолюк Руслана Володимировича: