Львівська область у червоній зоні!

Увага! Львівщина в "червоній зоні"?

Одна з нових вимог????????

Від сьогодні Львівська область стала територією з "червоним" рівнем епідемічної небезпеки.

?Заборонено роботу:

— непродовольчих ринків;

— закладів харчування, крім онлайн-замовлення та “на виніс”;

— торгово-розважальних центрів;

— розважальних закладів та нічних клубів;

— усі масові заходи.

Дозволено працювати:

— аптекам;

— зоомагазинам;

— магазинам з продажу побутової хімії та засобів гігієни;

— квітковим та насінневим магазинам;

— магазинам з продажу засобів зв’язку;

— майстерням для ремонту одягу, взуття та електроприладів;

— салонам краси, фітнес-центрам, спортивним залам, та басейнам — лише за попереднім індивідуальним записом.

Школи залишаються на дистанційному навчанні.Транспорт продовжить працювати у посиленому карантинному режимі.

???Звертаємо увагу, що згідно підпункту 15 пункту 35 Постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 № 1236 "Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2" забороняється перебування на територіях загального користування без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіраторів або захисних масок, що закривають ніс та рот, у тому числі виготовлених самостійно.

Згідно статті 13 Закону України "Про благоустрій населених пунктів" до територій загального користування належать:

парки (гідропарки, лугопарки, лісопарки, парки культури та відпочинку, парки - пам'ятки садово-паркового мистецтва, спортивні, дитячі, історичні, національні, меморіальні та інші), рекреаційні зони, сади, сквери та майданчики;

пам'ятки культурної та історичної спадщини;

майдани, площі, бульвари, проспекти;

вулиці, дороги, провулки, узвози, проїзди, пішохідні та велосипедні доріжки;

пляжі;

кладовища;

інші території загального користування.

Будьте здорові і бережіть одне одного ??