Шановні жителі Янова! Щиро вітаємо Вас з Днем селища!

  • 1858

День Янова – це особливе свято, яке сьогодні єднає всіх жителів селища, пов’язує минуле, сьогодення та майбутнє. Історія, яку творять добрі, щирі, працьовиті люди, щоденна праця яких заслуговує на глибоку повагу. Саме вашими спільними зусиллями створюється неповторний образ селища, зберігається його історія та закладається майбутнє. Адже успіхи селища – це перш за все успіхи його жителів – працелюбних, добрих і чесних людей.

Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомогають молодим розвивати рідне селище та підтримувати славетні традиції. Нам є чим пишатись!

Від щирого серця й від усієї душі бажаю Янову, а отже кожному з Вас розквіту і процвітання, національного духу і гідності, благополуччя, самоповаги і натхнення, чистоти в помислах та благородства у вчинках. Хай кожен наступний день буде зігрітий добром і теплом. Здоров’я, щастя, добра, достатку, миру Вам. Щоб кожному з вас посміхалася доля, Господь дарував наснагу і сили, щоб ви проживали у дружньому колі і працею славили ваші родини. А молоді, наснаги, гарної перспективи, світлої долі. Вірте в свої сили! Творіть!

Божого Вам всім благословення! Зі святом Вас!

З повагою,

голова Івано-Франківської селищної ради Ірина Перун