Підсумки робочого тижня

Вкотре підсумували результати роботи за тиждень. Про виконану роботу прозвітували керівники відділів селищної ради. Опісля обговорили актуальні для громади питання зі сфер соціального життя, освіти, економіки, медицини та інфраструктури. З-посеред усього йшлося про підготовку до Всеукраїнської Прощі до Страдчу - завершення реставрації каплички, облаштування благоустрою території, організація доізду та паркування, постачання води на гору, упорядкування торгівлі під час Прощі та інші технічні питання. Нагадаємо, що напередодні у нас відбулася виїзна нарада до Страдчу.

Серед освітніх проблем обговорили проведення конкурсу щодо організації харчування у навчальних закладах нашої громади, здійснення ремонтних робіт у шкільних харчоблоках, а також про потребу капітального ремонту даху школи у селі Домажир.

Немало житлово-комунальних питань теж на черзі вирішення. Це завершення ремонту вулиць Гагаріна, Залізничної та Міцкевича в селищі Івано-Франкове, ремонт дороги в селі Ясниська та встановлення бруківки по вулиці Лесі Українки в селі Вороців. Крім того, обговорили завершальний етап виготовлення технічної документації для відведення земельної ділянки під нове кладовище в смт Івано-Франкове та процес реорганізації ФАПу під амбулаторію в селі Карачинів.

«Проблем у громаді багато, і цей процес безперервний - «закриваються» одні, з’являються нові. Ми ж докладаємо максимум зусиль для вирішення кожної з них», - резюмувала селищна голова Ірина Перун.

І традиційно, на завершення наради керівники відділів отримали рекомендації та доручення на поточний тиждень.