Підсумки робочого тижня

  • 1718

Вкотре підсумували результати роботи за тиждень. Про виконану роботу прозвітували керівники відділів селищної ради. Опісля обговорили актуальні для громади питання зі сфер соціального життя, освіти, економіки, медицини та інфраструктури. З-посеред усього йшлося про підготовку до Всеукраїнської Прощі до Страдчу - завершення реставрації каплички, облаштування благоустрою території, організація доізду та паркування, постачання води на гору, упорядкування торгівлі під час Прощі та інші технічні питання. Нагадаємо, що напередодні у нас відбулася виїзна нарада до Страдчу.

Серед освітніх проблем обговорили проведення конкурсу щодо організації харчування у навчальних закладах нашої громади, здійснення ремонтних робіт у шкільних харчоблоках, а також про потребу капітального ремонту даху школи у селі Домажир.

Немало житлово-комунальних питань теж на черзі вирішення. Це завершення ремонту вулиць Гагаріна, Залізничної та Міцкевича в селищі Івано-Франкове, ремонт дороги в селі Ясниська та встановлення бруківки по вулиці Лесі Українки в селі Вороців. Крім того, обговорили завершальний етап виготовлення технічної документації для відведення земельної ділянки під нове кладовище в смт Івано-Франкове та процес реорганізації ФАПу під амбулаторію в селі Карачинів.

«Проблем у громаді багато, і цей процес безперервний - «закриваються» одні, з’являються нові. Ми ж докладаємо максимум зусиль для вирішення кожної з них», - резюмувала селищна голова Ірина Перун.

І традиційно, на завершення наради керівники відділів отримали рекомендації та доручення на поточний тиждень.