Підготовка до Всеукраїнської Прощі!

Дата: 24.06.2021 10:37

Сьогодні відбулася підсумкова виїздна нарада з питань підготовки до Всеукраїнської Прощі до Страдчу.

Окрім першого заступника селищної голови Івана Мельника, Івана Карпи, спеціалістів відділу ЖКГ Володимира Бродика і Дмитра Цвірка, депутата Богдана Худоби, взяли участь Голова Яворівської РДА Ярослав Коминський та його заступник Зоряна Мірило, Віталій Коструба, Галина Прядко, також директор «Відпустового Центру «Страдч Гора» Богдан Дудзяний, отці Іван та Михайло з церкви Успіння Пресвятої Богородиці, голова сусідньої Новояворівськоі ОТГ Володимир Мацелюх, представники ДСНС , поліції, медичної служби та військові.

Традиційно нарада розпочалась з молитви.

В ході зустрічі обговорили питання завершення обкосу трав, утилізації кущів, заміну лавок, встановлення сповідалень, забезпечення питною водою та харчуванням у день Прощі, встановлення сповідалень, схеми розташування медичного пункту, біотуалетів, паркування автомобілів, організації торгівлі, необхідності дотримання карантинних норм та засобів індивідуального захисту,

також роботу правоохоронних органів, пожежної та медичної служб.

Визначили місце розташування екрану та необхідної техніки для трансляції Урочистої Божественної літургії.

Відтак, напрацювали подальший план дій.

Нагадаємо, 26 червня у селі Страдч відбудеться Всеукраїнська Проща, приурочена Дню пам'яті Страдецьких Блаженних священномученика Миколая Конрада та мученика Володимира Прийми, а також Дню Мирянина УГКЦ. Крім того, цьогоріч відзначаємо 80-ту річницю від дня мученицької смерті, а також 20-ту річницю від Беатифікації Страдецьких Блаженних, яка відбулась під час історичного візиту Святого Папи Івана-Павла II в Україні.

Урочисту Божествену Літургію очолить Блаженніший Святослав (Шевчук), Отець і Глава УГКЦ, у співслужінні з єпископами та священниками.