ЩОТИЖНЕВА НАРАДА

  • 1481

Під час щотижневої наради традиційно підвели підсумки виконаної роботи та проаналізували низку актуальних для громади проблем.

Наразі організовуємо конкурс на заміщення вакантної посади керівника ЦНАПу. Також плануємо прийняти на баланс селищної ради водопровідну мережу населених пунктів громади. Відтак, обговорили впорядкування механізму водопостачання, розрахунку тарифів та інвентаризації водогону.

Заслухали ситуацію щодо переведення земель Лісотехнічного університету в комунальну власність селищної ради. Ділянки плануємо використати для облаштування кладовища. Оскільки у земельному кодексі змінився порядок передачі землі, процес потребує додаткового часу та зусиль.

Також йшлося про не менш важливі питання соціально-економічної програми нашої громади. Інформуємо, що цими вихідними відбудуться збори у селах Мальчиці та Озерське.

Перевірили виконання проектно-кошторисної документації на об‘єктах, які реалізовуємо в громаді. Нагадаємо, що у планах - завершення будівництва підвідної газової труби до села Лозино.

Визначили перелік сімей, яких необхідно забезпечити дровами на зиму. Крім того, заслухали ситуацію щодо закупівлі щебеню та затвердили відповідальних осіб.
450

Резюмуємо нараду приємною новиною - цього тижня очікуємо встановлення нової вишки для роботи комунального підприємства. А через тиждень маємо отримати два сміттєвози, що суттєво спростить прибирання та ліквідацію сміття у селах Івано-Франківської ТГ.