Щиро вітаємо Вас з 30-річчям Незалежності України!

Шановні жителі Івано-Франківської громади, дорогі земляки!

Це не просто День народження держави. Це свято пам’яті про цілі покоління наших предків, що творили націю і боролися за нашу незалежність. Сьогодні нам варто думати про завтрашній день , про майбутні покоління, про нашу відповідальність перед історією.

Творення історії Батьківщини, її сьогодення і майбутнього — обов’язок кожного з нас, усього народу.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії.

Тож бажаємо Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно й непохитно і далі відстоювати суверенність нашої держави, примножувати її традиції та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехай Господь береже всіх нас!

Слава Україні!

З повагою,