Івано-Франківська громада відзначила 30-ту річницю Незалежності України

Дата: 25.08.2021 09:08

Свято «Ти у мене єдина» розпочав аматорський хор «Вірую» народного дому с. Ямельня, який разом з громадою виконав державний гімн.

Присутні отці у цей символічний день об‘єдналися для спільної молитви за єдність та мир в Україні.

Селищна голова Ірина Перун привітала громаду з днем народження української незалежності.

«Сьогодні, як ніколи раніше, це свято спонукає до особливоі? відповідальності перед собою, своєю краі?ною, прии?дешніми поколіннями, оскільки це – наи?складнішии? період сучасноі? Украі?ни, бо проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньоі? зброи?ноі? агресіі?. Тож бажаю Вам, дорогі земляки, у теперішні нелегкі дні спільно и? непохитно надалі відстоювати суверенність нашоі? держави, примножувати і?і? традиціі? та блага, як того вимагає совість і сумління. Нехаи? Господь береже всіх нас! Слава Украі?ні!» - наголосила вона.

Опісля відомі активісти, меценати та освітяни, які своєю працею розвивають і прославляють наш краи?, отримати нагороди. Сільська голова також вручила грамоти та пам’ятні сувеніри.

Вшанували хвилиною мовчання героі?в, які поставили свободу рідного народу вище від особистих інтересів, присвятили власне життя служінню украі?нськоі? націі? і загинули в боротьбі за волю Украі?ни. Пам’ятаи?мо справжніх патріотів нашоі країни.

Пісенно-танцювальну частину свята продовжили аматорський хор «Вірую» з композиціями «Героі? не вмирають» і Янівський хор «Чуєш, брате», Діана Снігур з піснею «Заспіваймо пісню за Україну», шоу-балет "Едельвейс" та студія сучасного танцю з Івано-Франкового DANCEFAMTIME.

Особливе музичне вітання лунало від дуже сміливоі? та впевненоі? у собі жінки Ірини Перегрим-Феденяк, яка у 23 роки «перекваліфікувалася» з візажистки у водія, і тепер працює далекобіи?ницею, руи?нуючи всі стереотипи.

Зачаровувала своі?м співом учасниця вокальноі? студіі? «Міи? голос – My voice» та проекту «Світобачення від вокальноі? маи?стерні Ілларіі?» Анна Мотиль. До речі, виконавиця заполонила серця глядачів та журі на Міжнародному фестивалі-конкурсі «Хіти ХХІ століття», де отримала гран-прі та є дипломантом Міжнародного фестивалю молодих виконавців сучасноі? украі?нськоі? пісні «Молода Галичина 2021»

Юлія Піцишин під супровід бандури виконала відомі украі?нські пісні, і цим не залишила нікого байдужим. Дівчина яскраво продемонстрували свій талант.

Дефіле в авторських вишиванках продемонстрували делегації з Міловськоі? ТГ (Луганська область), які є переможцями конкурсу міжрегіональних культурних обмінів, що реалізується у межах програми «Змінимо краі?ну разом».

По завершенні концертноі? програми усі юні таланти отримали фруктові подарунки від голови Івано-Франківська селищна рада Ірини Перун.

Опісля, на Центральному стадіоні селища відбулося нагородженя переможців турніру з паркового волеи?болу «Ти у мене єдина» та Кубку з футболу об'єднаних Новояворівськоі? та Івано-Франківськоі? ТГ, присвячених 30-и? річниці Незалежності Украі?ни. Свято завершилося запальною дискотекою.

Приємно, що до відзначення головного державного свята об‘єдналася вся громада. Кожен старостинський округ підготував урочисті заходи, і це вкотре доводить, що разом нам вдасться багато. З незалежністю всіх нас!

До слова, в рамках святкування, в холі актового залу відбулась виставка "Народних промислів" Художнього професійного-технічного училища ім. Й.П. Станька, виставка-ярмарок бджільництва, виставка "Барвиста палітра рідного краю" Івано-Франківського Центру позашкільної освіти, Книжкова виставка, майстер-клас по виготовленню патріотичної ляльки- мотанки "Яринка-Українка . Гості також мали можливість придбати смаколики з наших гастролокацій.