У День Незалежності троє працівників Івано-Франківської ради отримали почесні медалі.

У межах святкового заходу «Ти у мене єдина», що відбувався у Яворові, голова райдержадміністрації Ярослав Коминський і голова районної ради Микола Романюк нагородили заступників селищної голови Івана Мельника та Івана Янишівського і керівника відділу соціального захисту та охорони здоров‘я Івана Карпу.

«Завжди приємно отримувати подяку за свою роботу, а якщо ця подяка від керівництва раи?ону - вдвічі приємніше. Це неабияк стимулює до подальшої праці. Зі своєї сторони та надалі працюватимемо задля розвитку та процвітання нашого краю. Вдячні за довіру», - каже Іван Мельник.

Нагородження першого заступника Мельника Івана Володимировича

Нагородження заступника селищного голови з питань діяльності органів виконавчої влади
Янишівського Івана Васильовича