Апаратна нарада

  • 1512

Обговорили життя громади на традиційній нараді. Керівники відділів прозвітували про виконані роботи протягом тижня та визначили завдання на поточний.

Зокрема, обговорили готовність шкіл до нового навчального року. До відома, наразі тривають активні ремонтні роботи учительської в Івано-Франківській школі. Майстри працюють цілодобово. До початку навчання плануємо його завершити, щоб педагоги змогли працювати в комфортних умовах.

На черзі відновлення освітніх об’єктів у нашій громаді: завершення будівництва садочка в Домажирі та капітальний ремонт шкільних та адміністративних дахів, зокрема у відділеннях Івано-Франківської районної лікарні.

Триває підготовка документів для придбання дитячого майданчика у с. Страдч по вулиці Підлісній.

Продовжуємо нове будівництво центральної дороги до села Великополе з облаштуванням асфальтного покриття, на яку вже скерували близько 3 млн грн. До слова, зараз триває капітальний ремонт у селі Ясниська - вже прокладено один шар асфальтного покриття та частину другого шару. Триває облагородження території Центрального футбольного стадіону та підготовка до встановлення огорожі на кладовищі селища.

Ще одним важливим питанням було завершення будівництва підвідного та внутрішнього газопроводу в селі Лозино. Наразі триває збір документів. Зазначимо, що є суттєва затримка у коригуванні внутрішнього газопроводу. Організація, яка виконує перерахунки, ще не зробила в повному об’ємі інвентеризацію прокладених мереж, які будувалися різними способами - як і за державний бюджет, так і за кошти місцевих людей. Маємо надію, що найближчим часом документація з коригування газопроводу буде зроблена, і ми приступимо до виконання робіт, оскільки зима не за горами.

Інформуємо, що в нашій громаді триває обстеження ліній вуличного освітлення та заміна обладнання. Вже частково зняли прожектори і передали на гарантійний ремонт. Плануємо закупити понад пів сотні ламп. Освітлення доріг наших сіл – це пріоритет роботи селищної ради.

Продовжуємо скеровувати дітей та учасників АТО/ООС на оздоровлення та забезпечувати потребуючі сім`ї дровами. Виплатили матеріальну допомогу учасникам АТО, які загинули під час бойових дій.

Вкотре говорили про важливість вакцинації, бо маємо бути свідомими та захистити себе та рідних від вірусу. Напередодні початку навчального року закликаємо вакцинуватися освітян. Будьмо свідомі та бережімо себе і близьких.