Знакова подія для нашої громади - відкриття Народного дому в селі Жорниська

  • 1541

Від сьогодні у Жорниськах працюватиме новий Народний дім та сучасна бібліотека. Реконструкція тривала більше трьох років. Не менше докладено зусиль громади.

Переконані, що місцевий Народний дім стане культурно-освітнім закладом і центром для творчості дітей і молоді. Завдяки керівникам Наталі Синиці та Ірині Свищ сьогодні тут відбулося перше свято - зі співами, віршами, танцями. Приємно бути серед енергійної, згуртованої, працьовитої громади.

Як звично на дні народження отримають подарунки, тож з нагоди відкриття селищна голова Ірина Перун спільно з керівником відділу освіти, культури, молоді та спорту Наталією Лялюк передали директору Народного дому екран та проєктор.

Селищна голова подякувала всім за спільну роботу, бо старалися багато - місцеві депутати попереднього скликання, староста Ярослав Майор, підприємці, місцеві мешканці, керівники району і наша селищна рада.

До речі, за місцеві кошти у бібліотеці облаштували ще й дитячу ігрову зону. Тепер це повноцінний громадський простір.

"Івано-Франківська громада маленькими кроками, але впевнено рухається вперед: відновлюємо чимало об'єктів, зокрема освітніх і культурних. Серед них - місцева школа та садочок" - говорить Ірина Перун.