Відкриття дороги у селі Вороців та святкування 30-ліття хору

  • 1690

Вчора у Вороцеві було подвійне свято. Місцеві мешканці та гості разом з представниками влади і духовенством урочисто відкрили відремонтовану вулицю Лесі Українки.

Селищна голова Ірина Перун під час вітального слова сказала: «Відремонтована вулиця - довгоочікуваний результат для громади. І я щиро радію, що нам вдалося його досягти. Дякую всім причетним, без кого робочий процес не був би ефективним.

У планах - відновлення десятків доріг у нашій громаді. Хай перша оновлена дорога у Вороцеві стане символом позитивних змін надалі. Приємно відчувати велику підтримку працьовитих вороцівчан. Скажу щиро - ви мотивуєте до позитивних зрушень».

Продовженням свята став концерт хору місцевої церкви Різдва Пресвятої Богородиці ПЦУ з нагоди 30-ої річниці з дня заснування хору. Хористи під керівництвом Любові Бугай організували чудове музичне дійство, що відбулося в Народному домі.

Селищна голова разом з отцями привітали хор-ювіляра. Спільна літургійна молитва у церкві є важливою. Тож хористам побажали продовжувати єднати парафію духовним співом, який пробуджуватиме у серцях любов до Бога та кріпитиме християнську віру.На завершення святкового дня небайдужі мешканці підготували смачний сюрприз для усіх присутніх.