Апаратна нарада

Відбулась традиційна понеділкова нарада селищної голови з керівниками структурних підрозділів та комунальних закладів селищної ради. В ході наради підсумовано роботу за попередній тиждень та окреслено основні питання на поточний тиждень.

На нараді обговорили низку важливих питань, які стосувалися медицини, культури, освіти, соціальної та житлово-комунальної сфер тощо.

Зокрема, у своій доповіді головний лікар КНП ІФСР « Івано-Франківської районної лікарні» Микола Кудрич зазначив, що станом на сьогодні пункти вакцинації в межах селищної ради мають в достатній кількості вакцину для щеплень.

Селищна голова Ірина Перун вкотре наголосила про важливості вакцинації , особливо серед освітян нашої громади задля уникнення впровадження жорстких каратинних обмежень.

Обговорили також підготовку до початку опалювального сезону 2021-2022 в навчальних закладах та закладах культури.

Крім цього, на нараді розглядалися питання благоустрою кладовищ , стадіонів та поточні робочі моменти. Також продовжується інвентаризація мережі водопостачання та вуличного освітлення у нашій громаді.

По завершенню апаратої наради визначено план роботи на тиждень та роздані завдання.