До уваги учасників АТО (ООС) та членів їх сімей!

Дата: 16.09.2021 15:11

Рішенням  Львівської обласної ради від 18.02.2021  №53 затверджено Комплексну програму соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС) та їхніх родин , бійців – добровольців АТО, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки (далі Комплексна програма). Одним із заходів Комплексної програми є психологічна підтримка та подолання наслідків травмуючих подій учасників АТО (ООС).

Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації закуплено соціальну послугу психологічної реабілітації та духовного відновлення від наслідків травмуючи подій, які призвели до алкогольної чи наркотичної залежності учасників АТО (ООС). Реабілітація буде відбуватися на пільгових умовах у Благодійному Фонді Назарет”.

Документи, які потрібно надати:

- посвідчення учасника бойових дій АТО (ООС);

- паспорт;

- ідентифікаційний код;

- військовий квиток;

- флюрографія (щоб розуміти , що немає туберкульозу);

- дерматолог (поверхневий огляд на наявність хворіб, які передаються потисканням рук).

За додатковою інформацією просимо звертатися у Відділ соціального захисту населення Івано-Франківської селищної ради за адресою: смт. Івано-Франкове, пл. Ринок,1