Апаратна нарада

  • 1570

Селищна голова Ірина Перун провела традиційну понеділкову нараду. Керівники структурних підрозділів та комунальних закладів прозвітували про виконані роботи за минулий тиждень та визначили завдання на поточний. На нараді обговорили низку важливих питань з життя громади.

Зокрема, у своій доповіді головний лікар КНП ІФСР «Івано-Франківська районна лікарня» Микола Кудрич доповів про стан вакцинації та поширення захворюваності на нашій території. На сьогодні на COVID-19 хворіють 27 людей, ще у 24 - підозрюють захворювання. Станом на 20 вересня у пунктах вакцинації щеплено 3340 осіб. Закликаємо усіх жителів нашої громади вакцинуватися.

До слова, 62% освітян вже вакцинувалися. Відтак, у випадку входження області в помаранчеву зону шість шкіл нашої громади будуть працювати.

Також Микола Кудрич прозвітував про завершення тендерної процедури по капітальному ремонту даху неврологічного відділення в лікарні. Виконавці робіт вже наступного тижня приступають до роботи.

На нараді розглядали питання благоустрою та поховання на кладовищі в смт Івано-Франкове та завершення його розширення зі встановленням арки на вхідну браму.

Обговорили підготовку проведення заходів щодо Дня усиновлення та Дня працівника освіти. Нагадаємо, що у нашій громаді проводять такі роботи:

- Капітальний ремонт шкільного даху та реконстукція дитячого садка в селі Домажир;

- Капітальний ремонт даху адмінбудівлі в Лозино;

- Капітальний ремонт дорожнього покриття по вул. Центральній в селі Великополе;

- Реконструкція вуличного освітлення у селах Ясниська та Рокитне;

- Нове будівництво спортивного майданчика зі штучним покриттям в селі Зелів.

Також триває процедура щодо придбання дитячого майданчика у с. Страдч по вул. Підлісній

Плануємо капітальний ремонт шкільного даху в селі Ямельня. Окрім того, завершуємо підготовку до завтрашнього храмовового празника у селах Врорців, Верещиця та Ставки.