Нагородження голови Івано-Франківської ради Перун Ірини Михайлівни

Знову гарні новини. Сьогодні голова Івано-Франківської селищної ради Ірина Перун отримала Почесну грамоту та грамоту Верховної Ради України «За заслуги перед Українським народом» за вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування, соціально-економічного розвитоку регіону, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм». Грамоти вручив народний депутат Ростислав Тістик.

Селищна голова неймовірно вдячна такій відзнаці та додає: «Радію, що наші з вами спільні досягнення визнані на державному рівні. Успіх Івано-Франківської громади – це насамперед досягнення кожного мешканця, який щоденно робить свій вклад у розвиток рідного краю. Такі нагороди мотивують не зупинятися на досягнутому, а продовжувати закладати міцний фундамент будівництва громади на наступні роки».

Пишаємось вами Ірино Михайлівно, наснаги вам на подальшу працю!