Апаратна нарада

  • 2194

Селищна голова Ірина Перун провела звітну нараду за підсумками роботи минулого тижня. Зокрема, керівник Івано-Франківської районної лікарні Микола Кудрич доповів про стан епідемічної ситуації на території нашої громади. За його словами, кількість хворих на коронавірусну інфекцію зростає - станом на 18 жовтня понад 130 осіб хворіють, серед них 23 дітей. До слова, з початку вакцинальної кампанії щеплено 4 353 мешканців проти Covid-19. Очільник лікарні також поінформував про виконані роботи щодо капітального ремонту даху в неврологічному відділенні лікарні.

Окрім звітів, обговорили низку актуальних питань з життя громади, які стосуються соціальної сфери, освіти, медицини та благоустрою.

Йдеться про важливі освітні питання, зокрема, про готовність до опалювального сезону, перебіг капітального ремонту шкільного даху в селі Домажир. Також розпочались роботи по капітальному ремонту шкільного даху в селі Ямельня.

Проаналізували низку питань у сфері ЖКГ. Це газифікація Лозино та перебіг ремонтних робіт центральної вулиці у Великополе.

Продовжуємо освітлювати вулиці сіл. На черзі - Дубровиця, Поріччя, Бірки, Верхутка, Млинки, Середній Горб та інші. Окрім того, розпочали роботи з облаштування майданчика зі штучним покриттям у Зелові.

Активна робота задля покращення життя нашої громади триває.