Ремонт даху неврологічного відділення КНП Івано-Франківської селищної ради

Дата: 22.10.2021 09:08

Селищна голова Ірина Перун провела нараду щодо ходу проведення капітального ремонту даху неврологічного відділення КНП Івано-Франківської селищної ради «Івано-Франківської районної лікарні» за участі автора проєкту Володимира Стеня, виконавця робіт ТОВ «БК»Наш Дім», інженера технічного нагляду Ігоря Вуса, керівника закладу Миколи Кудрича та керівників відділів селищної ради.

У ході зустрічі особливу увагу приділили питанню якісного виконання ремонтно-будівельних робіт. Також, обговорили питання своєчасного дотримання темпів виконання робіт згідно з затвердженими графіками.

Оскільки будівля є давньою, з дерев’яним перекриттям, вона вимагає особливого підходу. Відтак, враховуючи зауваження інженера технічного нагляду, вирішено ліквідувати виконавцю робіт виявлені дефекти. Окремо поговорили про необхідність забезпечення підрядною організацією належного рівня якісті робіт, які повинні відповідати державним та будівельним нормам, і до якості яких не має виникати жодних питань.

Нагадаємо, згідно з проєктом передбачено провести роботи вартістю близько 1,2 мільйонів грн. Зокрема, замінити дерев’яні конструкції, перекрити дах та встановити блискавкозахист. Наразі вже виконано третину роботи. Завершити роботи плануємо до кінця поточного року.