Співпраця з польськими партнерами із Гміни Нароль

  • 2519

Сьогодні відбулась знакова подія для нашої громади. Івано-Франківська селищна рада уклала перший договір про транскордонну співпрацю з партнерами із Гміни Нароль, зокрема, мером міста Нароль Grzegorz Dominik.

«Для нас це - дуже знаково та відповідально, адже маємо великі очікування від подальшої співпраці.

Історично склалося, що ми живемо на українсько-польському прикордонні, відтак, варто працювати так, щоб кордон, який ми часто перетинаємо, не ділив нас, а об’єднував.

Ми готові вивчати і переймати досвід наших партнерів та ділитися своїм у різних сферах життєдіяльності, зокрема економіки, інфраструктури, сільського господарства та охорони навколишнього середовища, охорони здоров'я, освіти, культури, спорту та туризму. В процесі співпраці маємо намір спільно звертатися до різних європейських фондів, щоб могли ефективніше реалізувати транскордонні проєкти. Під час першого візиту польської делегації будо цікаво почути їх досвід розвитку громади та створення об’єктів. Вже й вдалося визначити напрямки та форми майбутньої співпраці. Вірю, що це - наш початок успішної роботи із сусідами”- говорить Ірина Перун.