Громадські слухання (Детальний план території для обслуговування кладовища Церкві '' Покрови Пресвятої Богородиці'' Української Православної Церкви с.Підрясне на території Івано-Франківської селищної ради)

  • 463

  Івано-Франківська селищна рада повідомляє про оприлюднення детального плану території розміщення земельної ділянки для обслуговування кладовища Церкві «Покрови Пресвятої Богородиці» Української Православної Церкви с. Підрясне на території Івано-Франківської селищної ради (за межами населеного пункту с. Кожичі) та звіту про його стратегічну екологічну оцінку.

    З 13 листопада по 13 грудня 2021 року триватиме громадське обговорення щодо врахування громадських інтересів під час розроблення вищеназваного детального плану території.

Підстава розроблення – рішення Івано-Франківської селищної ради  465 від 07.05.2021.

Замовником детального плану території є: Івано-Франківська селищна рада.

Розробником проекту є: ФОП  М. Лопушанський.

  Із проектом містобудівної документації та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна ознайомитись в приміщенні Івано-Франківськівської селищної ради з 13 листопада по 13 грудня 2021 року пн-пт з 09-00 по 13-00 за адресою: смт Івано-Франкове, площа Ринок,  буд. 1 та на офіційному вебсайті Івано-Франківської селищної ради в розділі «Громадські обговорення»

    Громадські слухання проекту ДПТ відбудуться 15 грудня 2021 року за адресою смт Івано-Франкове, площа Ринок, буд. 1 о 15.00 год.

Письмові зауваження та пропозиції до проекту детального плану території можна подавати до 13 грудня 2021 року включно до Івано-Франківської селищної ради. Пропозиції та зауваження громадськості мають бути обґрунтовані, а також містити посилання на положення відповідних законодавчих та інших нормативно-правових актів, державних стандартів, норм і правил. Пропозиції громадськості до звіту про стратегічну екологічну оцінку детального плану території подаються у письмовій формі до Івано-Франківської селищної ради у вказаний строк.

Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

   

 

Звіт ''СЕО''

Детальний план території