Всесвітня виставка Expo 2020 Dubai

  • 1634

 

В рамках реалізації проекту Асоціації міст України подолання цифрової освітньої нерівності «Інноваційний прорив» селищна голова Ірина Перун спільно з представниками органів місцевого самоврядування України вперше відвідала з робочою поїздкою наймасштабнішу світову виставку Expo 2020.

 «Освіта є основним пріоритетом розвитку, але підходи до її організації і трансформації мають відповідати не тільки особливостям нашої території, а і сучасному цифровому світу. Тільки освічені, сучасні люди зможуть зробити країну, а отже і громаду, конкурентоспроможною. Тому потрібно скористатися шансом, який надає сучасний високотехнологічний світ та навчитися бачити перспективу»- наголошує Ірина Перун.

Захід зібрав делегацію з активних учасників проекту подолання цифрової новітньої нерівності, завдяки #АсоціаціямістУкраїни ознайомилися з основними векторами розвитку кожної країни світу та багато взяли для розвитку для своєї громади.

Ця виставка - це велика можливість поринути в нові технології, ідеї розвитку, стартапи та стратегії цілого світу. Все це побачили і головне обговорили в колі колег однодумців, що теж важливо для співпраці та взаємодопомозі. Чудовий досвід роботи у новому форматі.

Реалізація цього проекту сприятиме підвищенню рівня надання освітніх послуг в кожній громаді.