Забезпечення жителів регіону місцем праці у січні - листопаді 2021 року

  • 409

В районі зростає попит на працівників, котрі мають робітничі професії. Водночас доволі високою залишається конкуренція на вакансії, що вимагають вищої освіти. Про це свідчать статистичні дані Новояворівської міської філії Львівського обласного центру зайнятості.

Найскладніше знайти роботу законодавцям, вищим державним службовцям, керівникам і менеджерам. З-посеред безробітних, а їх станом на 01.12.2021 року було 274 особи, найбільша частка – 54%  або 148 осіб – припадала на цю професійну групу. У базі вакансій для них налічувалося лише 4 вільних посади (8,5%), тобто навантаження на вакансію сягнуло позначки 12, тоді як в середньому на одне вільне місце праці в регіоні претендувало 3 безробітних».

Загалом у перші дні грудня міська служба зайнятості оперувала інформацію про наявність 88 пропозицій працевлаштування. Серед них 54 одиниці — для робітників (61,3%); 24 — для службовців (27,3%), найпростіші професії – 10 одиниць (11,4%).

Упродовж одинадцяти місяців 2021 року посадовцями міської служби зайнятості вдалося знайти роботу 837 жителям регіону, у тому числі 552 зареєстрованим безробітним. Найбільше безробітних працевлаштовано на підприємства переробної промисловості, освіти, охорони здоров’я, виробництва меблів, а також у заклади сфери торгівлі та будівництва будівель,тощо.

 

 

 

 

 

 

Новояворівська  міська філія Львівського обласного центру зайнятості