Івано-Франківська громада отримала сучасний пожежний автомобіль Star P244 L

  • 1233

Івано-Франківська громада отримала сучасний пожежний автомобіль Star P244 L, що вміщує шістьох членів екіпажу. Техніку як гуманітарну допомогу від Гміни Хмельно передав війт Міхал Малібруда.

Додамо, що завдяки безпосередній участі настоятеля римо-католицької церкви Святої Трійці Адама Літтвітза та зступника селищного голови Івана Янишівського вдалося отримати спецтехніку.

Селищна голова Ірина Перун особисто вручила ключі та документи для реєстрації в.о начальнику Яворівського РУ ГУ ДСНС Івану Гембальському для 60-го Державного пожежно-рятувального поста в Івано-Франковому. У вітальному слові вона зауважила, що цей автомобіль значно підсилить протипожежний захист населення, вплине на оперативне реагування та виклики.

Опісля оформлення та реєстрації права власності на автомобіль планується урочиста передача та посвячення автомобіля за участі польської сторони.

Про захід згодом анонсуємо.

Дякуємо усім, хто долучився до процесу передачі автомобіля, зокрема, головному коменданту пожежної частини Павелу Соха та колишньому віцемеру Жукова Маркові Трепчику.