Меморандум про співпрацю

  • 1138

26 січня голови Івано-Франківської та Новояворівської територіальних громад Ірина Перун та Володимир Мацелюх підписали Меморандум про співпрацю, що сприятиме тісній взаємовигідній спільній роботі.

Документ визначає шляхи співпраці в багатьох напрямках, зокрема в економічній, освітній, спортивній, соціальній та культурній сферах. Окрім того, у забезпеченні права дітей з особливими освітніми потребами.

Особливу увагу приділятимуть галузі охорони здоров’я населення, наданню допомоги та фінансової підтримки медичним закладам під час боротьби із пандемією COVID-19, епідеміями, організації відпочинку громадян в оздоровчих установах, проведенню спільних форумів та ділових зустрічей фахівців з проблем охорони здоров’я.

Проводитимуть заходи щодо створення максимально сприятливих умов для розвитку та зміцнення співпраці у сферах туризму і спорту, обміну туристичними та спортивними делегаціями, сприяння встановленню ділових зв’язків між організаціями та об'єднаннями, які ведуть спільну діяльність для розвитку туризму та спорту.

Також організовуватимуть спільні заходи з питань екології та охорони довкілля, утилізації твердих побутових відходів, напрацювання та реалізації спільних природоохоронних програм і проектів.

Новояворівська та Івано-Франківська громади зацікавлені у багатосторонньому співробітництві й готові до налагодження зв’язків та розвитку різних форм співпраці, що сприятиме подальшому розвитку господарських та суспільних відносин між громадами та вказаними місцевими радами.