До уваги суб'єктів декларування!

  • 208

Нагадуємо вам, що з 1 січня розпочалась щорічна кампанія декларування. Відповідно до ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» щорічну декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування до 00:00 1 квітня зобов’язані подати:

посадові особи органів державної влади;

посадові особи органів місцевого самоврядування;

депутати місцевих рад;

посадові особи комунальних підприємств;

особи, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов’язків, тощо.

Декларація подається шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

Для того, щоб вам було максимально комфортно розпочати кампанію декларування 2022 року, НАЗК підготувало оновлену редакцію роз’яснень, що охоплює понад 200 найпоширеніших питань: https://bit.ly/declaration2022. Також можна знайти відповіді у зручному посібнику, який можна знайти за посиланням: https://bit.ly/3Ijg9u7.

Звертаємо увагу, що з 1 грудня запрацювала нова форма декларації. У роз’ясненнях ви можете знайти як заповнювати змінені чи нові блоки, що з’явилися у формі. Для того, щоб ознайомитися з новими блоками та правилами їх заповнення, ви також можете скористатися Порядком заповнення декларації: https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/z0987-21...