Дата: 03.02.2022 15:53

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення, очікуваної вартості предмета закупівлі

1.   Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань: Івано-Франківська селищна рада, 81070 Львівська область, Яворівський район, смт. Івано-Франкове пл. Ринок,1; код за ЄДРПОУ – 34106981.

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): «Капітальний ремонт дороги вул. Львівська с. Солуки Яворівського району Львівської області» (Код ДК 021:2015: 45453000-7 - Капітальний ремонт і реставрація)

Ідентифікатор закупівлі (заповнюється у разі проведення закупівлі за конкурентною або переговорною процедурою): UA-2022-02-03-011280-b

2.   Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі: технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до затвердженої проектно-кошторисної документації. У разі, якщо інформація про необхідні технічні характеристики предмета закупівлі містить посилання на конкретні торговельну марку чи фірму, патент, конструкцію або тип предмета закупівлі, джерело його походження або виробника, мається на увазі «або еквівалент». Технічне завдання передбачене Додатком  до Тендерної документації.

3.   Розмір бюджетного призначення погоджений на 2022 рік: 500 000,00 гривень

4.   Обґрунтування розміру бюджетного призначення: відповідно до розробленої та затвердженої в установленому порядку проектно-кошторисної документації для реалізації заходу передбачені видатки в рамках бюджету Івано-Франківської селищної ради.

5.   Очікувана вартість предмета закупівлі становить: 7 037 641,00 гривень