Громадські слухання по детальному плану території розміщення земельної ділянки під квартал індивідуальної житлової забудови в селі Великополе

Івано-Франківська селищна рада інформує мешканців  Івано-Франківської ОТГ, представників підприємств та організацій про проведення громадських слухань по детальному плану території розміщення земельної ділянки під квартал індивідуальної житлової забудови в селі Великополе урочище «Тудерево-1» Яворівського району Львівської області , які відбудуться 13 лютого 2022 року о 14:00 в приміщенні школи в селі Великополе. Горомадські слухання проводяться після проведення коригування  по протокольних зауваженнях по даному детальному плану території на зборах Великопільського Старостинського округу від 05.12.2021р.

Проектний план