Громадські слухання(про оприлюднення детального плану території розміщення кварталу індивідуальної житлової забудови та земельної ділянки для індивідуального садівництва «урочище Бабина Гора» в с. Ямельня)

Івано-Франківська селищна рада інформує мешканців  Івано-Франківської ОТГ, представників підприємств та організацій про проведення громадських слухань по детальному плану території кварталу індивідуальної житлової забудови в селі Ямельня Яворівського району Львівської області  та розміщення земельної ділянки для індивідуального садівництва «урочище Бабина Гора» в селі Ямельня Яворівського району Львівської області, які відбудуться 17 лютого 2022 року о 17.00 год. в приміщенні Народного Дому в селі Ямельня.

Горомадські слухання проводяться відповідно Постанови Кабінету Міністрів України № 555 від 25 травня 2011 р. «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні».

Детальна інформація(ч.1)

Детальна інформація(ч.2)