У НАШІЙ ГРОМАДІ – ВЕСНЯНА ТОЛОКА!

  • 2395

У НАШІЙ ГРОМАДІ – ВЕСНЯНА ТОЛОКА! 

Сьогодні ми усі прагнемо перемоги і попри війну маємо дотримуватись доброї української традиції - великої  спільної толоки.

Як добрі господарі прагнемо, щоби  кожне село було як писанка – чистеньке, охайне і затишне! 

Тож і цього року долучаємось до Всеукраїнської акції «За чисте довкілля»,  проводимо  місячник благоустрою - ВЕСНЯНУ ТОЛОКУ В ГРОМАДІ.

Звертаємось до керівників усіх підприємств, установ, організацій ( усіх форм власності), до депутатів, до старост старостинських округів  Івано-Франківської територіальної громади провести заходи з  благоусторою, санітарної очистки та озеленення власних, закріплених та прилеглих до підприємств, установ, організацій територій,   упорядкування місць поховання загиблих захисників, пам’ятних знаків та інших локацій, які  цього потребують!

Закликаємо мешканців територіальної громади впорядковувати прилеглі до власних домогосподарств території, прибрати (не спалювати)  побутове сміття, залишки сухої рослинності, гілля, будівельні матеріали та інші відходи !  

Запрошуємо  молодь та  усіх небайдужих , хто тимчасово мешкає у селах нашої громади   долучитись до прибирання та поліпшення естетичного, санітарного та екологічного стану  сіл громади. 

Поки наші незламні ЗСУ чистять українські землі від окупантської нечисті, ми запрошуємо всіх навести лад у своїх селах! 

Подбаємо про чисте довкілля разом!
Зустрінемо перемогу у чистій громаді!

СЛАВА ЗАХИСНИКАМ ТА УКРАЇНІ!