4 травня селищна голова Ірина Перун провела чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради.

  • 2177

Серед підтриманих рішень - виділення коштів з резервного фонду місцевого бюджету для забезпечення стабільної роботи громади в умовах воєнного стану. Затвердили зміни до селищного бюджету та цільових програм Івано-Франківської селищної ради.

На засіданні внесли зміни в персональний склад комісії з питань захисту прав дитини та опікунської ради при виконавчому комітеті селищної ради. Також визначили уповноважену особу органу опіки і піклування, яка представлятиме інтереси малолітніх внутрішньо переміщених дітей. Розглянули питання щодо встановлення опіки над дитиною, позбавленою батьківського піклування і дитиною-сиротою та призначення її опікуна.

Виконком дозволив проводити санітарну обрізку зелених насаджень та видаляти пошкоджені дерева на території громади.

Позитивним стало рішення щодо надання матеріальної допомоги потребуючим мешканцям громади, а також щодо надання одноразової адресної грошової допомоги учасникам ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1-ої та 2-ої категорії.

Обговорено та підтримано також надання соціальних послуг вдома, в тому числі особам похилого віку.

Виконком присвоїв адреси об’єктам будівництва на території нашої громади. Надано дозвіл на підключення та проведення водопроводу від центральної системи водопостачання до приватної земельної ділянки.

Працюємо на усіх фронтах до спільної перемоги!