На порталі «Дія» тепер можна отримати витяг про місце проживання

На порталі «Дія» з’явилась нова послуга: відтепер тут можна отримати витяг з реєстру територіальної громади, який підтверджує ваше поточне або попереднє місце проживання. Про це повідомив Міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Такий витяг — це документ, що підтверджує ваше задеклароване або зареєстроване місце проживання. Згодом він з’явиться і у застосунку. Ось як його отримати на порталі «Дія».

Зареєструйтеся чи авторизуйтеся в кабінеті громадянина на diia.gov.ua за допомогою електронного підпису.

Перевірте коректність особистих даних у профілі користувача, оновіть їх за необхідності.

Виберіть послугу «Витяг з реєстру територіальної громади».

Перевірте інформацію про місце проживання. Якщо все правильно — сформуйте витяг.

Витяг формується відповідно до відомостей вашої територіальної громади. Ці дані отримуються з відомчої інформаційної системи Державної міграційної служби України.

Місце проживання також підтверджується за допомогою цифрового паспорта в «Дії» — внутрішнього або закордонного.

Також місце проживання може бути підтверджене відповідним штампом у паспорті у формі книжечки, який проставлений виключно до 01 грудня 2021 року.

Інші оголошення

Всі оголошення