10 червня голови Новояворівської, Яворівської, Судововишнянської та Івано-Франківської територіальних громад підписали Меморандум про співробітництво у формі реалізації спільного проєкту «Мобільний ЦНАП», який передбачає надання адміністративних та комплексних послуг безпосередньо за місцем проживання у зручний для мешканців час.

Переконані, що функціонування такого ЦНАПу буде надзвичайно ефективним для покращення отриманих послуг мешканцями 4-ох громад. Робота «ЦНАП на колесах» розрахована на понад 136 тисяч мешканців 155 населених пунктів.

Ця ініціатива реалізується в межах проєкту «Посилення стійкості громад» (фаза II), що реалізується Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Великої Британії, наданої через Посольство Великої Британії в Україні UNDP Ukraine / ПРООН в Україні.

Мобільний центр надання адміністративних послуг – це спеціальне авто, повністю облаштоване для двох адміністраторів та двох відвідувачів, яке працює як повноцінний ЦНАП та надає послуги у форматі «єдиного вікна» безпосередньо в селищах та селах.

Наразі створюється графік виїзду мобільного ЦНАПу до населених пунктів, оскільки в умовах обмеження руху громадського транспорту робота мобільного офісу є дуже актуальною.