Безпека під час купального сезону!

У спекотну погоду найкращий відпочинок для наших громадян – це відпочинок біля водойм.

Рятувальники вкотре застерігають, відпочивати потрібно тільки виключно у спеціально відведених та обладнаних для цього місцях. Відповідно до розпорядження начальника Львівська обласна державної адміністрації дозволеним місцем для купання у Івано-Франківській громаді є озеро Яворівського національного природного парку в селі Верещиця.

Закликаємо мешканців громади дотримуватися вимог щодо заборони купання на необлаштованих для цього водоймах, а також безпечного поводження під час відпочинку біля води та недопущення вживання спиртних напоїв в місцях традиційного відпочинку.

Оскільки найбільш небезпечний ворог відпочиваючих – це алкоголь, бо під його дією людина втрачає самоконтроль і не може адекватно діяти у випадку небезпеки.

Отож відпочивайте з розумом. І пам’ятайте – відповідальність рятує життя! Дбайте про власну безпеку і у випадку виникнення надзвичайної події негайно телефонуйте до Служби порятунку за номером 101!