Захід для безробітніх

Дата: 05.07.2022 11:35

Сьогодні фахівцем Новояворівської міської філії Львівського ОЦЗ спільно з завідувачем відділення соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Івано-Франківської селищної ради Олегом Борусяк проведено захід для  безробітних,  метою якого є пошук кандидатів у патронатні вихователі. На семінар в онлайн форматі  було запрошено 10 учасників.

Фахівець центру зайнятості Ольга Гоза  розповіла, що патронат – це професійна комплексна послуга, що передбачає тимчасовий догляд, виховання та реабілітацію дитини, котра опинилася у складних життєвих обставинах. Через це й потребує захисту у сім’ї патронатного вихователя, де зможе отримати низку послуг не лише для відновлення повноцінного життя, а й буде огорнута батьківським теплом.

Представник Центру надання соціальних послуг Олег Борусяк докладно ознайомив безробітних про суть і зміст патронату над дитиною, хто може бути патронатними вихователями, які документи потрібно, щоб  стати  патронатним  вихователем, скільки дітей може бути одночасно влаштовано під патронат, скільки дитина може перебувати в патронатній сім’ї тощо.

Проведення таких заходів значно підвищує обізнаність та допомагає вирішувати питання зайнятості наших клієнтів, окрім цього питання патронатного виховання спрямоване на профілактику складних життєвих обставин, їхнє подолання або мінімізація негативних наслідків.  Служба зайнятості й надалі буде працювати в цьому напрямі спільно з відповідними службами, адже кредо діяти заради дітей надважливо в теперішньому часі.

О. Гоза,

провідний фахівець з профорієнтації сектору профорієнтаційного відділу

надання соціальних послуг Новояворівської МФ ЛОЦЗ