19 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради

  • 2187

19 липня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Івано-Франківської селищної ради, у ході якого розглянули низку важливих питань з різних сфер життєдіяльності громади.

Зокрема, погоджено внесення змін до до селищного бюджету та цільових програм на 2022 рік.

Членами виконкому підтримано спрямування коштів резервного фонду селищного бюджету на ліквідацію наслідків надзвичайної ситуації у будівлях закладів освіти Івано-Франківської селищної ради та закупівлю пального для забезпечення ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території селищної ради.

Виконком підтримав надання допомог з бюджету селищної ради сім’ям загиблих військовослужбовців та пораненим.

Затверджено Положення про порядок з визначення та відшкодування збитків власникам землі та землекористувачам на території Івано-Франківської селищної ради та надано дозвіл на створення комісії для визначення збитків.

Прийнято ряд рішень щодо надання соціальних послуг особам похилого віку та правового захисту дітей. Підтримано взяття під соціальний супровід сімей, що опинились у складних життєвих обставинах та ухвалено надання дозволу на укладення договору довічного утримання.

Надано дозвіл на видалення аварійних, небезпечних, сухостійних дерев на території Івано-Франківської селищної ради та створення комісії по обліку видаленої деревини комунальним підприємством «Благоустрій – ЯНІВ».

Окрім того, рішенням виконкому було присвоєно поштові адреси громадянам та адресу об’єкту будівництва. Надано дозвіл на укладення договору дарування будинку та підключення до водопровідних мереж об’єкту нерухомого майна.