Апаратна нарада від 25.07.2022

  • 171

Відбулася щотижнева апаратна нарада. Її розпочали із вшанування пам'яті всіх загиблих через збройну агресію росії.

Керівники структурних підрозділів та комунальних підприємств селищної ради прозвітували щодо основних напрямків роботи попереднього тижня, також обговорили низку поточних завдань бюджету, соцзахисту, медицини, освіт, культури.

Нагадаємо, що триває підготовка та облаштування укриттів у навчальних закладах. Так, у час війни безпека дітей під час навчання - пріоритетне питання для початку освітнього процесу восени. Проведення уроків офлайн відбуватиметься лише за наявності у школах підвальних приміщень, які можуть слугувати сховищами у разі повітряної тривоги.

Окрім того, обговорили роботу комунального підприємства з питань благоустрою населених пунктів, у тому числі проведення поточного ремонту доріг, підсипки щебенем, обрізки аварійних гілок, косіння трави тощо. До слова, триває облагородження ділянки під нове кладовище в Івано-Франковому.

Обговорили та визначили першочергові потреби добровольчого формування нашої громади, зокрема забезпечення бійців харчуванням, формою та медичними засобами.

На превеликий жаль у нашій країні триває війна, однак, попри всі складнощі працюємо задля нашої перемоги!» - наголосила Ірина Михайлівна та побажала усім продуктивного та мирного тижня.