День Української Державності!

  • 2000

Івано-Франківська громада, як і всі українці сьогодні, 28 липня 2022 року, вперше відзначила День Української Державності. Символічно це свято прив’язане до Дня хрещення Русі-України, яке відзначалося у цей день протягом багатьох років.

З нагоди відзначення Дня Української Державності в Івано-Франковому відбулися урочистості.

З вітальним словом до присутніх звернулась селищна голова Ірина Перун:« Знаково, що День Української Державності відзначаємо у День хрещення Русі-України та день пам’яті рівноапостольного князя Святого Володимира- одного із засновників і покровителів нашої державності. Цей історичний факт нагадує всім нам і світу про те, що Українській державності не 30, а понад тисяча років! Українці – сильна нація і ми переможемо російську орду заради квітучого майбутнього!»

В знак миру і єдності прозвучало спільне виконання Гімну Украіни. Після чого хвилиною мовчання вшанували загиблих захисників України.

По завершенню заходу відбулося покладання квітів до пам’ятної дошки Героям Небесної сотні та воїнам АТО, пам’ятнику Тарасу Шевченку та Івану Франку. Окрім цього, у старостинських округах нашої громади відбудеться молитовне вшанування Новітніх Героїв, що загинули за Українську державність та покладання квітів.

Вшануймо Героїв покладанням лампадок та зішлем молитви до Бога за їх героїзм!

З Днем Української Державності, шановна громада. Єднаймось навколо однієї спільної ідеї – Перемоги!

Слава Украіні!