Апаратна нарада від 12.09.2022

  • 155

12 вересня відбулася апаратна нарада під керівництвом селищної голови Ірини Перун.

Розпочали з вшанування хвилиною мовчання пам'яті українських захисників, які загинули на війні з росією.

У ході наради керівники структурних підрозділів та керівники комунальних підприємств прозвітували про виконану упродовж тижня роботу. Також розглянуто важливі питання життєдіяльності селищної ради в умовах воєнного стану, зокрема обговорено низку важливих питань щодо бюджету, освіти, житлово-комунальної, соціальної та медичної сфер. Директор КНП «Івано-Франківська районна лікарня» доповів про стан справ закладу, першочергові потреби та наголосив про збільшення захворюваності на Covid, особливо серед дітей, та закликав усіх себе берегти.

Також йшлося про підготовку до опалювального сезону, забезпечення паливом освітніх установ та потребуючих сімей.

Обговорено реалізацію довгоочікуваного сучасного Центру надання адміністративних послуг, що дасть можливість зробити надання адміністративних послуг максимально комфортним та доступним для людей.

Нагадаємо, що триває розробка Стратегії розвитку Івано-Франківської територіальної громади. Проводиться опитування мешканців громади, дані якого дозволять визначити пріоритетні напрямки розвитку громади, побачити “сильні” та “слабкі” сторони.

Окрім того, у ході наради обговорено роботу комунального підприємства щодо благоустрою населених пунктів, в тому числі ремонту доріг.

Працюємо задля перемоги, кожен на своєму місці!