Обговорення стратегії розвитку громади

30 вересня за участі керівників та працівників відділів селищної ради, представників комунальних та природо-охоронних установ і старост обговорили Стратегію розвитку Івано-Франківської територіальної громади на період до 2027 року.

Робота видалася дійсно продуктивною. Проговорили плани та завдання на найближчі п’ять років. Розглянули актуальні потреби і проблемні питання громади: культуру, освіту, економічний потенціал, соціальний напрям, медицина, житлово-комунальний напрямок, дорожньо-транспортна інфраструктура, транспорт, розвиток туризму, рекреації та природо-охоронних установ тощо.

Попереду ще відбуватимуться робочі зустрічі, на яких будуть напрацьовані важливі для громади ідеї розвитку.

Стратегія є необхідним документом, який дозволить підкреслити унікальні ресурси громади, допоможе залучити до життя громади інвесторів, надасть додаткові можливості для розвитку власних і залучення зовнішніх ресурсів.

Під час розробки Стратегії розвитку, важливо вивчати і враховувати інтереси місцевих жителів, відтак попередньо було проведене

соціологічне опитування серед жителів Івано-Франківської громади, з метою отримання інформації про бачення громадян сьогодення та майбутнього.

Дякуємо експерту і консультанту зі стратегічного планування п.Максиму за допомогу і супровід.

Далі буде…