Сьогодні, 7 листопада, під головуванням селищної голови Ірини Перун відбулась щотижнева апаратна нарада.

Дата: 07.11.2022 16:25

На початку присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих мирних громадян та військовослужбовців у результаті збройної агресії російської федерації.

У ході наради проаналізовано поточний стан справ у громаді. Керівники структурних підрозділів доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи та визначили пріоритети на найближчий період. Також обговорили актуальні питання по основних напрямках діяльності структурних підрозділів, які стосувались житлово-комунального господарства, соціальної сфери, освіти, культури, фінансового забезпечення.

Апаратна нарада продовжилась розглядом важливих питань щодо життєдіяльності громади в умовах воєнного стану. Основна увага була приділена питанню ремонту доріг у громаді. Зазначимо, що ремонтні роботи, в тому числі вирівнювання профілю, прочищення дренажних каналів, чистка узбіч, щебіювання проводиться у Жорниськах, Вороцеві, Кожичах, Ставках, Середньому Горбі, на черзі – інші населені пункти.

Триває закупівля щебеню та планується встановлення огорожі на території Івано-Франківської районної лікарні та нового кладовища в Івано-Франковому.

Продовжуємо надавати допомогу внутрішньо переміщеним особам. Наразі у нашій громаді зареєстровано 320 осіб.

До слова, чекаємо своєї черги закупівлі «Школярика» за умов співфінансування місцевого і обласного бюджетів.

Цього тижня відзначаємо день працівників культури, тих, хто стоїть на культурній обороні нашого краю. Отож, плануємо привітати наших бібліотекарів та керівників Народних домів з професійним святом.

Триває робота по здачі водопроводу в експлуатацію в селі Страдч. На разі чекаємо на сертифікат готовності до експлуатації. Йшла мова й про введення в експлуатацію МГБ у Бірках, готуємо відповідну документацію, щоб взяти будинок на баланс селищної ради, після чого плануватимемо наступні етапи його запуску.

Окрім того, заслухали роботу та потреби добровольчого формування.

Продовжуємо працювати задля перемоги!