Дата: 24.11.2022 16:48

Повідомлення

1. Повна назва документа державного планування та стислий виклад його змісту. Проєкт Стратегії розвитку Івано-Франківської територіальної громади на період до 2027 року та План заходів на 2023 – 2024 роки з її реалізації визначає стратегічні і оперативні цілі та завдання до них, що сприятимуть розвитку конкурентоспроможності та інноваційності пріоритетних галузей економіки Івано-Франківської територіальної громади на засадах наявних переваг та можливостей для досягнення сталого соціально-економічного розвитку території, нарощування темпів приросту валового продукту громади, створення сприятливих та комфортних умов життєдіяльності людини. Стратегія розвитку визначає наступні стратегічні цілі: 1. Підвищення конкурентоспроможності галузей економіки на засадах смарт-спеціалізації; 2. Підвищення якості рівня життя та забезпечення охорони довкілля; 3. Розвиток людського потенціалу та соціальна сфера. План заходів передбачає перелік проєктних пропозицій на період 2023-2024 років.
  2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування: Івано-Франківська селищна рада Львівської області (юридична адреса: площа Ринок, 1, смт. Івано-Франкове, 81070, телефон: (03259) 33444, електронна пошта: i-fsr@ukr.net).
  3. Передбачувана процедура громадського обговорення: відповідно до ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», громадське обговорення розпочато з дня оприлюднення повідомлення у двох друкованих засобах масової інформації та становить 30 днів (з 23.11.2022 по 22.12.2022 року включно). Громадськість протягом строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до Стратегії розвитку, Плану заходів та Звіту про СЕО.
  4. Ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, можна у Відділі соціально-економічного розвитку та інвестицій Івано-Франківської селищної ради за адресою: площа Ринок, 1, смт. Івано-Франкове, Львівська область та на офіційному сайті Івано-Франківської селищної ради - https://if-gromada.gov.ua.
  5. Подати свої зауваження та пропозиції можна до Відділу соціально-економічного розвитку та інвестицій Івано-Франківської селищної ради у письмовому та електронному вигляді (площа Ринок, 1, смт. Івано-Франкове, 81070, електронна пошта: i-fsr@ukr.net). Строк подання зауважень та пропозицій – до 22 грудня 2022 року включно. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.
  6. Екологічна інформація, у тому числі пов’язана зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування, знаходиться у Відділі соціально-економічного розвитку та інвестицій Івано-Франківської селищної ради за адресою: площа Ринок, 1, смт. Івано-Франкове, Львівська область.
  7. Проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування, не передбачається.

ЗВІТ ПРО СТРАТЕГІЧНУ ЕКОЛОГІЧНУ ОЦІНКУ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАНУ ЗАХОДІВ НА 2023-2024 РОКИ З ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2023-2024 РОКИ З РЕАЛІЗАЦІЇ СТРАТЕГІЇ РОЗВИТКУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ

СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА ПЕРІОД ДО 2027 РОКУ ТА ПЛАН ЗАХОДІВ НА 2023 – 2024 РОКИ З ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЇ

Додаток до рішення