Гуманітарна допомога для вимушено переселених осіб в нашій громаді!

В рамках співпраці Івано-Франківської селищної ради з командою ГО “ЛІіС” організовано два етапи передачі гуманітарної допомоги ВПО, які проживають на території нашої громади.

Загалом, впродовж двох поїздок (жовтень-листопад 2022 р.) у Івано-Франківській громаді адресно "з рук в руки" передано 295 наборів гуманітарної допомоги для ВПО.
Зокрема, крупи, олію, цукор, борошно, консервацію, макарони, солодощі, побутову хімію та засоби гігієни, які були упаковані у гофровані коробки та біорозкладні пакети.

Вага кожного набору гуманітарної допомоги - приблизно 12 кг.

Усі заходи проведено командою Громадської організації "Лісові ініціативи і суспільство" в рамках реалізації проєкту "Забезпечення нагальних гуманітарних потреб ВПО віком від 30 років" за підтримки програми "Єднання заради дії".

Висловлюємо вдячність партнерам з громадської організації «Лісові ініціативи та суспільство» за підтримку.

Продовжуємо працювати для перемоги!