12 грудня вібулась щотижнева апаратна нарада селищної голови Ірини Перун із заступниками, секретарями, начальниками відділів та керівниками структурних підрозділів. Традиційно окреслили напрямки роботи на поточний тиждень.

На контролі – визначення та вирішення ключових проблемних питань основних сфер життєдіяльності громади: житлово-комунальної господарства, соціального забезпечення, освіти, медицини, культури, благоустрою та завершення бюджетного року. У результаті напрацьовано низку важливих завдань, які мають бути реалізовані у визначені терміни. Зокрема, йшлося про забезпечення роботи об’єктів критичної інфраструктури в умовах недостатнього енергопостачання та забезпечення резервних запасів паливно-мастильних матеріалів для забезпечення роботи техніки комунальних підприємств та установ.

Серед інших важливих питань обговорено роботу КП «Благоустрій-ЯНІВ» та заплановано роботи на поточний тиждень.

Йшлося також про особливості організації освітнього процесу у грудні цього року та завершення семестру, підготовку до свята Миколая та новорічного-різдвяного циклу свят для дошкільнят і школярів.

Особливу увагу зосереджено на матеріально-технічному забезпеченні закладів освіти.

Начальники відділів та керівники структурних підрозділів отримали низку доручень від селищної голови. Їх виконання на особистому контролі очільниці громади.