Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

1. Найменування замовника:

Місцезнаходження:

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Категорія:

Івано-Франківська селища рада

81070, Україна, Львівська область, селище Івано-Франкове, пл. Ринок, 1

Код в ЄДРПОУ 34106981

Орган місцевого самоврядування.

2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

Бруківка "Старе місто" - 6 см. (сіра)

(Код ДК 021:2015: 44110000-4 - Конструкційні матеріали)

3) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі;

2 000 000,00 грн з ПДВ

3.1) Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Очікувана вартість предмета закупівлі: 2 000,000 грн. з урахуванням ПДВ.

· Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Розрахунок очікуваної вартості товарів розрахований методом порівняння ринкових цін.

Метод порівняння ринкових цін - це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.

Здійснено пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну, в тому числі: інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель "Prozorro" та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках.

4) вид закупівлі:

Відкриті торги з особливостями

5) Джерело фінансування,

Обґрунтування розміру бюджетного призначення;

Кошти місцевого бюджету

6) Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

З метою забезпечення потреб Івано-Франківської територіальної громади в постачанні будівельних матеріалів для проведення ремонтних робіт господарським способом для безперебійної роботи. Необхідність у здійсненні закупівлі визначено задля  мостіння бруківки та бордюрів пішохідних доріжок, які відокремлюють  дороги, що експлуатуються та  придають їм естетичний вигляд. Оголошено процедуру “відкриті торги з особливостями” на закупівлю товару згідно предмету закупівлі: Бруківка "Старе місто" - 6 см. (сіра)

ДК 021:2015- 44110000-4 — «Конструкційні матеріали».

Технічні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені відповідно до потреб замовника та з урахуванням вимог нормативних документів у цій сфері.

· Розмір запланованих видатків: розмір запланованих видатків (кошти міського бюджету)  визначено відповідно до розрахунку витрат Івано-Франківської селищної ради на 2022-2023 роки.

Ідентифікатор закупівлі в системі Prozorro

UA-2022-12-07-011990-a