Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

Обгрунтування технічних характеристик закупівлі та очікуваної вартості

1. Найменування замовника:

Місцезнаходження:

ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань:

Категорія:

Івано-Франківська селища рада

81070, Україна, Львівська область, селище Івано-Франкове, пл. Ринок, 1

Код в ЄДРПОУ 34106981

Орган місцевого самоврядування.

2) назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником:

«Відновлювальні роботи асфальтного покриття вул. Центральна в с. Рокитне Івано-Франківської селищної ради Яворівського району Львівської області (поточний ремонт)» (Код ДК 021:2015: 45450000-6 - Інші завершальні будівельні роботи)

3) розмір бюджетного призначення та/або очікувана вартість предмета закупівлі;

1 345 171, 00 грн з ПДВ

3.1) Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі:

Відповідно до Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої  Наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства від 18.02.2020  № 275.

Розрахунок очікуваної вартості предмета закупівлі здійснено на підставі кошторисної документації, визначеної з урахуванням Правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013, затверджених наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05.07.2013 № 293 та її затвердженням сесіїю Івано-Франківської селищної ради

4) вид закупівлі:

Відкриті торги

5) Джерело фінансування,

Обґрунтування розміру бюджетного призначення;

Кошти місцевого бюджету

6) Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Технічне завдання на закупівлю розроблене на основі затвердженої проектної документації.

Відповідно до п. 6.2.2. ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 встановлено, що для розрахунку ціни пропозиції учасника замовник надає підряднику відомість обсягів робіт, що закуповуються замовником, відомість ресурсів до неї з відповідними кошторисними цінами або без цін або затверджену проектну документацію.

Оскільки закупівля оголошена 15.09.2022 року, тобто в час дії КНУ «Настанови з визначення вартості будівництва», затвердженої Наказом Мінрегіону від 01.11.2021 № 281, то замовником також було враховано п.5.1. КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва», згідно із яким встановлено, що для розрахунку ціни пропозиції учасника процедури закупівлі (договірної ціни) замовник надає відомість обсягів робіт, відомість ресурсів до неї без цін або затверджену проектну документацію.

Замовник на виконання зазначеної норми надає відомість обсягів робіт та відомість ресурсів до неї без цін.

Ідентифікатор закупівлі в системі Prozorro

UA-2022-09-02-002785-a