Дата: 29.03.2023 10:08

На зображенні може бути: текст

Комплексною програмою соціальної підтримки у Львівській області учасників АТО (ООС), бійців-добровольців АТО, Захисників та Захисниць України, членів їх сімей, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2021 – 2025 роки передбачено надання адресної допомоги на реабілітацію осіб з інвалідністю внаслідок війни І, ІІ та ІІІ груп.

Виплата допомоги здійснюється на банківський рахунок заявника у розмірі, що залежить від групи інвалідності:

• І група – 25 тис. грн;

• ІІ група – 15 тис. грн;

• ІІІ група – 10 тис. грн.

Допомога надається раз на рік. Вона може бути використана на послуги з медичної, фізичної, психологічної реабілітації; послуги спортивного залу, тренажерного залу, басейну; послуги з іпотерапії та інші.

Допомогу може буди використано на заходи реабілітації разом з дружиною (чоловіком) заявника.

Для отримання допомоги в наступних роках заявник долучає одне з підтверджень про проходження реабілітації за попередній період (рахунок про оплату, акт наданих послуг, квитанцію, договір або будь-який інший документ, що підтверджує проходження реабілітації).

Обов’язковою умовою є зазначення у підтверджувальних документах прізвища, ім’я, по батькові заявника (його (її) дружини (чоловіка) та підтвердження вартості отриманих послуг не меншої від двох третіх розміру допомоги.

Перелік документів, необхідних для отримання допомоги:

- заява;

- копія посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни;

- копію документа, що підтверджує безпосередню участь у російсько-українській війні;

- копію індивідуальної програми реабілітації, виданої медико-соціальною експертною комісією із зазначенням необхідності отримання реабілітації;

- копію паспорта заявника та ідентифікаційного номеру;

- реквізити особового банківського рахунку;

- у разі повторних звернень - підтверджуючі документи про проходження реабілітації за попередній період (рахунок про оплату, акт наданих послуг, квитанцію, договір або будь-який інший документ, що підтверджує проходження реабілітації заявником або разом з його (її) дружиною (чоловіком);

- інші.

Для отримання адресної допомоги або більш детальної інформації звертайтеся до відділу соціального захисту та охорони здоров’я Івано-Франківської селищної ради.