Апаратна нарада

Дата: 23.03.2023 10:11

На зображенні може бути: 1 особа та у приміщенні

20 березня під головуванням селищної голови Ірини Перун відбулась чергова апаратна нарада, під час якої розглянуто важливі питання щодо життєдіяльності громади, що стосуються соціальної сфери, освіти, культури, фінансів.

На нараді були присутні заступники селищної голови, секретарі, керівники відділів, структурних підрозділів, комунальних закладів та командир ДФТГ. Доповіли про проведену минулого тижня роботу та про основні плани на поточний тиждень.

Серед головних питань, які підіймались на нараді – благоустрій лікарні, підготовка до замощення території бруківкою, ремонт доріг, зокрема влаштування водовідведення, виготовлення паспортів доріг комунальної власності тощо.

Йшлося також про графік робіт КП «Благоустрій-Янів». Обговорили та затвердили перелік першочергових завдань по розгортанні щебеню та зрізці аварійних дерев по округах.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та люди сидять

Обговорили поточні житлові потреби соціально-незахищених жителів громади, переоблік ВПО, перебіг проведення пільгових виплат, субсидій та компенсацій.

Окрім того, обговорили низку освітніх та культурних питань, в тому числі проведення заходів в громаді на найближчий період. До слова, цього тижня, 23 березня, працівники культури організовують Хресну дорогу у Жорниськах. Запрошуємо громаду до спільної молитви. Початок о 12:00 в храмі Покрови Пресвятої Богородиці.

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та у приміщенні