Дата: 29.03.2023 11:52

Яворівського району Львівської області

оголошує конкурсний відбір суб’єктів оціночної діяльності для здійснення незалежної оцінки вартості комунального майна селищної громади

Мета проведення незалежної оцінки - визначення балансової вартості об’єкта комунального майна Івано-Франківської селищної громади.

Назва об’єкта оцінки :

- Будівля адмінбудинку Лозинського старостинського округу № 5 (будівля літ. «А-2»)    площею   416,9 м2  за   адресою :  81080,  Львівська  область, Яворівський район, с. Лозино,  вул. Горбок, 1.

Балансоутримувач: Івано-Франківська селищна рада Яворівського району Львівської області.

Відомості про об'єкт

Кваліфікаційні вимоги до претендентів для участі в конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

- відповідна кваліфікація  оцінювачів  стосовно оцінки об'єкта оцінки,   що   має   підтверджуватися   чинними   кваліфікаційними документами  оцінювачів та свідоцтвами про реєстрацію в Державному реєстрі оцінювачів,  виданими  відповідно  до  Порядку ведення Державного реєстру оцінювачів та суб’єктів оціночної діяльності, затвердженого  наказом  Фонду   державного   майна   України   від 10.06.2013 року № 796,  зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 13.06.2013 за № 937/23469;

- досвід суб'єкта оціночної  діяльності  у  проведенні  оцінки майна,  зокрема подібного майна;

- перелік оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання  звіту  про  оцінку  майна,  та їх особистого досвіду у проведенні оцінки подібного майна;

- письмова згода  оцінювачів,  яких  додатково  буде  залучено суб'єктом оціночної діяльності до виконання робіт з оцінки майна.

Претенденти подають до Івано-Франківської селищної ради конкурсну  документацію в запечатаному конверті з описом підтвердних документів, що містяться в конверті.

Перелік підтвердних  документів,  що подаються  на  конкурс  з  відбору суб'єктів оціночної діяльності:

- заява про  участь  у  конкурсі  з відбору суб'єктів оціночної діяльності за встановленою формою на кожний об’єкт оцінки окремо;

- копія установчого документа претендента;

- копії кваліфікаційних документів оцінювачів,  які працюють  у штатному  складі  і  яких  буде  залучено  до проведення оцінки та підписання  звіту  про  оцінку  майна;

- письмові згоди  оцінювачів,  яких  буде  додатково   залучено претендентом  до  проведення  робіт  з  оцінки  майна  та підписання звіту про  оцінку майна,  завірені їхніми  особистими  підписами,  а  також   копії   кваліфікаційних документів оцінювачів;

- копія сертифіката  суб'єкта  оціночної  діяльності,  виданого претенденту Фондом державного майна України;

-          письмова згода керівника суб'єкта  оціночної  діяльності,  що має  дозвіл  на  провадження  діяльності,  пов'язаної  з державною таємницею, і залучається претендентом;

- інформація про претендента (документ,  який містить відомості про  претендента  щодо  його  досвіду  роботи,   кваліфікації   та особистого досвіду роботи оцінювачів, які працюють у його штатному складі та додатково залучаються ним,  з незалежної оцінки майна, у тому числі подібного майна тощо).

Конкурсна пропозиція претендентів  подається  в  запечатаному конверті на кожний об’єкт окремо і  має містити  пропозицію  щодо  ціни  виконання робіт, калькуляції витрат,  пов'язаних з виконанням робіт,  а також строк виконання  робіт  (у  календарних днях не більше двох тижнів).

Копії документів завіряються претендентом, який відповідає за їх достовірність.

При подачі до комісії заяв про участь у конкурсі на декілька об’єктів оренди, підтвердні документі подаються в одному примірнику.

Конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки об’єктів оренди відбудеться 19 квітня 2023 року о 10.00 год.  в приміщенні Івано-Франківської селищної ради за адресою: смт. Івано-Франкове, пл. Ринок, 1.

Кінцевий термін прийняття пропозицій учасників конкурсу – 13 квітня 2023 року о 16.00 год.

Документи подавати в апарат Івано-Франківської селищної ради за адресою: смт. Івано-Франкове, пл. Ринок, 1 (другий поверх, приймальна селищного голови). За інформацією звертатися за телефоном : (03259) 3-34-44.